Kosmetolog z Koszalina

Koszalin Kosmetolog Dominika Koperska

tel. 509 750 518

Koszalin Kosmetolog Pani Dominika Koperska z Salonu Urody Beautyart

Kosmetolog Dominika Koperska

Witam Cię serdecznie. Nazywam się Dominika Koperska, oto kilka słów o mnie.

Tytuł Licencjonowanego Kosmetologa zdobyłam w Poznaniu w Wyższej Szkole Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody.

Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jeszcze w trakcie studiów. Po zdobyciu tytułu kosmetologa doświadczsenie zawodowe kontynuowałam przez 2 lata w Warszawie w Instytucie Medycyny Estetycznej. Przez ten okres podnosiłam swoje kwalifikacje u powszechnie szanowanych lekarzy. Praktyka zawodowa z lekarzami medycyny estetycznej, dermatologami I i II stopnia oraz lekarzami chirurgii plastycznej pozwoliło mi zdobyć doświadczenie i poznać pełen wachlarz możliwości pielęgnacji urody.

Po 4 latach intensywnej pracy postanowiłam wrócić do Koszalina i otworzyć swój gabinet kosmetyczy. W ten oto sposób od sierpnia 2009 roku mogę Państwa gościć w Gabinecie Kosmetycznym "Beauty Art".

Ze swojej strony gwarantuję zabiegi o najwyższej skuteczności, wspierane profesjonalnym sprzętem i środkami do pielęgnacji skóry.

Pracując na wielu powszechnie znanych markach kosmetyków, zdecydowałam się na współpracę z amerykańską firmą Image SkinCare. Są to kosmeceutyki, które sprostały bardzo wysokim wymaganiom w pielęgnacji skór problematycznych, jak również w profilaktyce cer młodych.

Jako licencjonowana Linergistka zachęcam również do szerszego zapoznania się z możliwościami jakie daje nam makijaż permanentny. Niech atrakcyjny wygląd o każdej porze dnia będzie normą a nie luksusem.

Dominika Koperska

Ikona Facebooku Studio Kosmetyczne

Preferowna wcześniejsza rejestracja telefoniczna
+48 509 750 518

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij