Jak długo utrzymuje się efekt trwałego przedłużania rzęs?

Na pytania odpowiada Dominika Koperska Przedłużona rzęsa ozdabia oko tak długo jak czas trwania cyklu życia rzęsy naturalnej czyli nawet do 3 miesięcy.

To kiedy każda pojedyncza rzęsa (naturalna z doklejoną) wypadnie zależy od fazy cyklu, w jakim się znajduje podczas zabiegu (w trakcie zabiegu nie wiemy czy rzęsa jest właśnie w stanie wzrostu, spoczynku czy zaniku). Jeśli jest to rzęsa świeża (która dopiero co wyrosła) może utrzymać sie nawet do 3 miesiecy. Jeśli przyjdzie sie tylko raz na zabieg i nie będzie się uzupełniało brakujących rzęs (które wypadły i odrosły) to ostatnie sztuki wypadną po ok 3 miesiącach i na oku będzie pełen komplet nowych, naturalnych rzęs. Dlatego też po ok 3-6 tyg od zabiegu zalecane jest wykonanie uzupełnienia w celu przywrócenia odpowiedniej gęstości. Rzęsy wypadają pojedynczo (średnio można przyjąć, że jedna sztuka dziennie), więc braki są dopiero widoczne po jakimś czasie (np po 4 tyg gdy wypadnie ok 30-40 sztuk). Częstotliwość uzupełnień zależy od indywidualnych upodobań klientki.

Ikona Facebooku Studio Kosmetyczne

Preferowna wcześniejsza rejestracja telefoniczna
+48 509 750 518

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij