Prezent Bon Upominkowy

Bon upominkowy w formie zaproszenia do Salonu Urody to idealny prezent dla każdego. Imienny karnet może opiewać na konkretną kwotę lub dowolny zabieg kosmetyczny w Salonie Urody.

tel. 509 750 518

Bon upominkowy

Czas relaksu i chwili oddechu od zgiełku dnia codziennego to najlepszy prezent dla każdego.

Bon-do-salonu-urody-okladka Bon-do-salonu-urody-tresc

Potrzebujesz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby, a może chcesz przygotować niespodziankę dla pracownika Twojej firmy? Bon upominkowy będzie z pewnością trafnym wyborem.

Istnieje możliwość wybrania dowolnego zabiegu / zabiegów z cennika, bądź podarowania karentu na konkretną kwotę.

Elegancka forma zaproszenia w gustownej kolorystyce stanowi gotowy prezent, który zadowoli najbardziej wymagającą osobę. Wysoki poziom usług Gabinetu Kosmetycznego Beauty Art jest gwarancją, że Twój prezent na długo zapadnie w pamięć.

Gabinet w Koszalinie

poniedziałek - piątek 11:00 - 19:00 sobota umówione wizyty


ul. Nowowiejskiego 3/3
75-587 Koszalin
tel. 509-750-518

Umów się na zabieg

  • 509750518

Aby umówić się na wizytę w moim gabinecie kosmetycznym w Koszalinie, wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób i skontaktuj się ze mną. Możesz napisać , zadzwonić pod podany numer telefonu, napisać do mnie ze swojego profilu na Facebooku lub Naszej Klasie, bądź skorzystań z formularza kontaktowego na stronie.

Serdecznie Zapraszam
Dominika Koperska

Ikona Facebooku Studio Kosmetyczne

Preferowna wcześniejsza rejestracja telefoniczna
+48 509 750 518

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij