Jesteś tutaj:

Henna brwi, henna rzęsy

Zabieg henny brwi i rzęs Koszalin Farbowanie rzęs i brwi henną. Zabieg wykonywany jest w Koszalinie w Gabinecie Kosmetycznym.

tel. 509 750 518

Henna

Henna jest to potoczna nazwa zabiegu nadającego mocniejszy kolor brwiom i rzęsom. Kolor jak i jego intensywność dobiera się indywidualnie do twarzy. Dostępne są odcienie od delikatnego brązu, poprzez grafit do czerni. W skład zabiegu wchodzi dodatkowo regulacja brwi pęsetą lub woskiem. Henną można delikatnie zmienić kształt brwi tak aby były symetryczne i gęstsze.

Jeśli wymagasz trwalszego efektu poznaj makijaż trwały. Jest to rodzaj makijażu na stałe również wykonywanego w moim Gabinecie w Koszalinie.

Co to jest henna?

roślina henna stosowana do bawrwinia skóry

Henna (z arab. "henna" (حــنــا)) - barwnik roślinny produkowany z liści i pędów rośliny zwanej lawsonią bezbronną (Lawsonia intermis L.). Służy do malowania skóry od ponad 5000 lat na obecnych terenach Dalekiego Wschodu, Indii, Pakistanu, Iranu oraz w krajach Afryki. (...) Obecnie malowanie henną staje się coraz bardziej modne, a ze względu na swoją nawet trzytygodniową wytrzymałość malunki te coraz częściej nazywane są przez wykonawców tatuażami z henny...

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Henna

Cennik zabiegów henną na brwi i rzęsy

nazwa zabiegu cena
Regulacja brwi 10 zł
Henna brwi 15 zł
Henna rzęs 15 zł
Henna brwi + rzęs 20 zł
Henna brwi + regulacja 20 zł
Henna brwi + rzęs + regulacja 30 zł

Gabinet w Koszalinie

poniedziałek - piątek 11:00 - 19:00 sobota umówione wizyty


ul. Nowowiejskiego 3/3
75-587 Koszalin
tel. 509-750-518

Umów się na zabieg

  • 509750518

Aby umówić się na wizytę w moim gabinecie kosmetycznym w Koszalinie, wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób i skontaktuj się ze mną. Możesz napisać , zadzwonić pod podany numer telefonu, napisać do mnie ze swojego profilu na Facebooku lub Naszej Klasie, bądź skorzystań z formularza kontaktowego na stronie.

Serdecznie Zapraszam
Dominika Koperska

Makijaż permanentny i bio tatuaż od 250zł

Potrzebujesz makijążu trwałego, rozwiązaniem jest makijaż permanentny czyli makijaż na stałe.

Ikona Facebooku Studio Kosmetyczne

Preferowna wcześniejsza rejestracja telefoniczna
+48 509 750 518

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij