Jesteś tutaj:

Makijaż Koszalin

Wykonuję w Gabinecie w Koszalinie makijaż dzienny, makijaż wieczorowy, makijaż ślubny, make-up na zabawy sylwestrowe i karnawałowe. Najważniejsze jest odpowiednie dobranie makijażu do okazji.

tel. 509 750 518

Makijaż - make-up to nasza tajna broń :)

Zawsze chcemy atrakcyjnie wyglądać: dobrze skrojone ubranie, wygodne buty, naturalna fryzura i odpowiedni makijaż dobrany do okoliczności to zawsze modny trend do którego powinnyśmy dążyć.

Makijaż karnawałowy przed i po Przed makijażem sylwestrowym Efekt po makijażu wieczorowym karnawałowym

Zdjęcia prezentują makijaż karnawałowy Pani Agaty. Ze względu na zapowiadającą się szaloną pełną zabawy noc zdecydowałyśmy się na makijaż wyrazisty, podkreślający piękne zielone oczy. Rozjaśniłyśmy cerę i usta a srebrzysty make up idealnie komponował się z kreacją planowaną na ten wieczór. Zdjęcie nr 1 przed makijażem, zdjęcie nr 2 gotowy makijaż sylwestrowy. Pani Agata miała dodatkowo doklejane rzęsy


Makijaż ślubny przed i po Wykonywanie makijażu ślubnego w Gabinecie w Koszalinie Przed makijażem weselnym Makijaż ślubny efekt końcowy

Na zdjęciach widać jak powstaje makijaż ślubny. Zgodnie z życzeniem Pani Justyny wykonałyśmy makijaż podkreślający w subtelny sposób naturalne rysy twarzy, ukrywający przed obiektywem aparatów nieliczne niedoskonałości. Pani Justyna pragnęła wyglądać tego dnia pięknie i naturalnie.


Makijaż Smoky Eyes

Z Panią Anią zdecydowałyśmy się na odważny makijaż Smoky Eyes. Fotograf niestety dotarł kiedy skończyłyśmy pracę nad makijażem. Ponieważ kreacja, której na zdjęciu nie widać odsłaniała plecy i dekolt, zadbałyśmy również aby i one wyglądały tego wieczoru zniewalająco :)

Makijaże - Cennik

nazwa zabiegu cena czas (min.)
Makijaż dzienny 60 zł 30
Makijaż wieczorowy 80 zł 45
Makijaż ślubny / fotograficzny 120 zł 45
Makijaż sylwestrowy 100 zł 45

Sprawdź również cenny makijażu trwałego.

Wyróżniamy kilka rodzajów makijażu w zależności gdzie planujemy wyjść. Poniżej opisałam kilka najbardziej popularnych.

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny - jest on najbardziej naturalny i subtelny ze wszystkich rodzajów makijażu, ale powinien być również trwały. Przecież nosimy go niejednokrotnie przez około 12 godzin. Szczególnie powinnyśmy pamiętać o doborze kolorystyki do naszego typu urody oraz wieku.

Najważniejszymi jego cechami jest: idealnie dobrany podkład do koloru cery (pamiętaj: nigdy ciemniejszy od skóry), w zależności od typu urody odpowiednie rozmieszczenie bronzera i/lub różu, natomiast w przypadku nakładaniu cieni i kresek należy pamiętać o umiarze oraz o neutralnej kolorystyce.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy - to makijaż w którym można puścić większe wodze fantazji. Ma on charakter zdecydowanie bardziej odważy aniżeli makijaż dzienny. Prezentowany jest zazwyczaj wieczorową porą w przytłumionym, nastrojowym oświetleniu, blasku świec lub w dyskotece, dlatego musi być wyrazisty, podkreślający bardziej kobiecy seksapil aniżeli naturalność :)

Makijaż karnawałowy / sylwestrowy

Makijaż karnawałowy / makijaż sylwestrowy - Karnawał jak i Sylwester to czas zabawy, fantazji oraz wieczorowych strojów. Wspaniale gdy nasz ubiór i makijaż dopełniają się. Na te okoliczności chcemy błyszczeć i bawić się do rana. Taki również musi być makijaż, dlatego w tym makijażu jak i w karnawałową noc możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Tak więc wzbogacamy go o elementy błyszczące, mieniące się czy perliste. Wspaniale sprawdzą się doklejane bądź sztuczne rzęsy.

Makijaż ślubny / fotograficzny

Makijaż ślubny / makijaż fotograficzny - jest to jeden z najważniejszych dni dla Ciebie w życiu, dlatego wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, a Ty wyglądać olśniewająco. Ślub najczęściej jest związany z sesją fotograficzną, dlatego też makijaż musi spełniać dwa warunki: podkreślić naturalne piękno Panny Młodej oraz zatuszować wszystkie niedoskonałości skóry.

Gabinet w Koszalinie

poniedziałek - piątek 11:00 - 19:00 sobota umówione wizyty


ul. Nowowiejskiego 3/3
75-587 Koszalin
tel. 509-750-518

Umów się na makijaż

  • 509750518

Aby umówić się na wizytę w moim gabinecie kosmetycznym w Koszalinie, wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób i skontaktuj się ze mną. Możesz napisać , zadzwonić pod podany numer telefonu, napisać do mnie ze swojego profilu na Facebooku lub Naszej Klasie, bądź skorzystań z formularza kontaktowego na stronie.

Serdecznie Zapraszam
Dominika Koperska

Makijaż permanentny i bio tatuaż od 250zł

Potrzebujesz makijążu trwałego, rozwiązaniem jest makijaż permanentny czyli makijaż na stałe.

Ikona Facebooku Studio Kosmetyczne

Preferowna wcześniejsza rejestracja telefoniczna
+48 509 750 518

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij