Jesteś tutaj:

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa Koszalin Bezbolesne oczyszczanie skóry, redukcja zmarszczek, przebarwień, oczyszczanie twarzy, usuwanie zrogowaceń. Wygląd i kolor skóry poprawiony już po pierwszym zabiegu.

tel. 509 750 518

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą złuszczania naskórka. Jest to zabieg zupełnie bezbolesny. Wystarczy dodać do tego natychmiastowy rezultat i mamy wyjaśnienie ogromnej popularności tego zabiegu.

Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie głowic pokrytych warstwą diamentu, oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Metoda ta pozwala na kontrolowaną głębokość zabiegu, dobraną indywidualnie do potrzeb skóry. Usunięcie powierzchownych warstw naskórka pobudza produkcję kolagenu i elastyny, a odpowiednie ruchy głowicą stymulują mikrokrążenie i przepływ limfy, przez co pobudza się naturalne procesy usuwania toksyn z głębszych warstw skóry.

Mikrodermabrazję można połączyć z zabiegem chemicznego złuszczania naskórka, co daje niewymierne rezultaty w walce z bliznami potrądzikowymi, głębokimi zmarszczkami czy zmianami pigmentacyjnymi. U osób ze skórą zanieczyszczoną wągrami, ale jednocześnie przesuszoną bardzo dobrze sprawdzi się połączenie mikrodermabrazji z peelingiem kawitacyjnym.

Wpływ mikrodermabrazji diamentowej na skórę

  • zmniejszenie ilości zaskórników
  • poprawa kolorytu i struktury skóry
  • rozjaśnienie przebarwień i plam starczych
  • spłycenie i rozjaśnienie blizn

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko i po jego zakończeniu pacjent nie jest wyłączony z życia społecznego. Dla uzyskania najlepszych rezultatów dopełnieniam mikrodermabrazji u mnie w Gabinecie może być podczyszczenie manualne lub masaż (twarz, szyja, dekolt, kark, ramiona). Na koniec zabiegu dobierane jest serum i maska firmy Image SkinCare. Dobrane indywidualnie do potrzeb Twojej skóry!. Poza mikrodermabrazją twarzy, szyji i dekoltu w Gabinecie istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu na innych obszarach ciała np. plecach, ramionach.

Cennik zabiegów mikrodermabrazji

Przeczytaj o peelingu kawitacyjnym

Do każdego zabiegu: demakijaż, masaż (twarz, szyja, dekolt) lub podczyszczenie manualne, maska dobrana indywidualnie do potrzeb skóry, krem.
nazwa zabiegu cena czas (min.)
Mikrodermabrazja diamentowa 150 zł 60
Mikrodermabrazja diamentowa + kwasy 250 - 300 zł 60
Peeling kawitacyjny 120 zł 60
Mikrodermabrazja + peeling kawitacyjny 170 zł 60

Sprawdź pozostałe ceny zabiegów bezbolesnego oczyszczania skóry.

Częstotliwość zabiegów:

Zazwyczaj należy przeprowadzić serię około 5-6 zabiegów. Pierwsze trzy zabiegi co tydzień, następnie 2-3 zabiegi co dwa tygodnie. Taką serię zabiegów polecam dwa razy w roku (dogodne i tańsze pakiety). Przy skórach mniej problematycznych polecam jeden zabieg co 4-8 tygodni. Już po pierwszym zabiegu kolor i wygląd skóry wyraźnie poprawia się, w dotyku jest ona znacznie gładsza, a po każdym następnym zwiększają się te efekty.

Objawy niepożądane po mikrodermabrazji

Przy skórach bardziej wrażliwych może pojawić się lekkie zaczerwienienie, mrowienie bądź pieczenie utrzymujące się do 24 godzin po zabiegu. Nie przeszkadza to jednak w robieniu codziennego makijażu.

Gabinet w Koszalinie

poniedziałek - piątek 11:00 - 19:00 sobota umówione wizyty


ul. Nowowiejskiego 3/3
75-587 Koszalin
tel. 509-750-518

Mikrodermabrazja Diamentowa 150zł

Dla wzmocnienia efektu polecam połączenie sił dwóch zabiegów mikrodermbrazji kwasów.

Umów się na zabieg

  • 509750518

Aby umówić się na wizytę w moim gabinecie kosmetycznym w Koszalinie, wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób i skontaktuj się ze mną. Możesz napisać , zadzwonić pod podany numer telefonu, napisać do mnie ze swojego profilu na Facebooku lub Naszej Klasie, bądź skorzystań z formularza kontaktowego na stronie.

Serdecznie Zapraszam
Dominika Koperska

Ikona Facebooku Studio Kosmetyczne

Preferowna wcześniejsza rejestracja telefoniczna
+48 509 750 518

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij